Skip to content

Dom kopułowy

Zapraszamy Państwa do konsultacji , rozmowy nt.  Waszych potrzeb związanych z posadowieniem budynku – tel. 664788901

Mamy przyjemność być partnerem i wykonawcą domów kopułowych wg technologii firmy Mitra Tech.

Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie w postaci całorocznego domu kopułowego o powierzchni zabudowy 35 m2, czyli bez pozwolenia na budowę.

Wraz z antresolą uzyskujemy powierzchnię ok. 45 m2. Nad antresolą mamy wysokość 240 cm, co daje pełny komfort jej użytkowania.

 Nietypową monolityczną bryłę uzyskujemy dzięki wypełnieniu formy pianobetonem produkowanym przez nas na miejscu budowy. Uzyskana bryła posiada dobre parametry izolacyjności i duże wytłumienie hałasu dochodzącego z zewnątrz. Dom jest solidną , stabilną budowlą ważącą ok. 30 ton. Kopuła , czyli pianobeton to cement, woda i piana na bazie białek proteinowych. Nie ma chemii,  impregnatów. Nie zaoszczędzimy energii na oświetleniu  – dom sam w sobie nie „świeci „.

Cyrkulacja powietrza w bryle powoduje niższe zużycie energii do ogrzewania o ok. 30 -40  %. Kształt kopuły wpływa bardzo pozytywnie na organizm ludzki.

Istnieje możliwość łączenia kopuł . Możliwe jest także wykonanie piwnicy , co znacznie zwiększa użytkowość domu. Pod domem możemy zainstalować gruntowy wymiennik ciepła . Podczas nieobecności mieszkańców w domu , system ten zapewnia ciągłą wentylację i w okresie zimowym zachowanie temperatury zabezpieczającej przed zamarzaniem instalacji z minimalnym zużyciem energii.

Wycena stanu surowego i deweloperskiego po przesłaniu szczegółów lokalizacji działki.

Informacje dotyczące wykonania stanu surowego i deweloperskiego – Cezary Kiszewski tel: 664788901  kiszewski@lbtechnologie.pl

W sprawach aranżacji , projektu , technologii możliwych do zastosowania w środku domu , prosimy o kontakt z naszym partnerem Mitra Tech .

Główny konstruktor , twórca idei – Szymon Trafas       tel.724924042         www.mitratech.pl

REALIZACJE

wizualizacje